Leuk met het gezin
Août 2026 - Jaap B.
Prachtige ligging en mooi ruim park. Dicht bij veel mooie bezienswaardigheden in zuid Limburg.
Août 2026 - Familles (avec des enfants) - Ronnie K.
De grote van het huis
Août 2026 - Gonny C.
..
Juillet 2026 - Familles (avec des enfants) - FT S.
Accommodatie ‘
Mars 2026 - Theo JGM D.
Super leuk familie huis 🏡
Décembre 2025 - herman R.
Het huisje was top het park ziet er ook heel mooi uit en ligt op een super centrale plek waardoor je binnen max 15 min zowel in Valkenburg als Maastricht bent!
Décembre 2025 - Jhinty D.
Ideale ligging tussen Maastricht en Valkenburg in. Op een opmerking over een penetrante lucht in de badkamer werd adequaat gereageerd.
Novembre 2025 - Raymond H.
Leuk zwembad, mooi huis
Août 2025 - Cees N.
Het zwembad. Het grote terras met meubilair bij het huisje We waren 3 dagen naar Pinkpop dus niet veel op het park geweest
Juin 2025 - Tanja v.
Het grote huis was schoon en comfortabel al zou er op de bovenverdieping een apart toilet moeten zijn, dus niet in de badruimte. Het zwembad is heerlijk groot en met toiletten, douches en horeca uitstekend verzorgd en op topniveau,
Mai 2025 - Klaas O.
Het huis was groot en praktisch ingericht, ook hebben we genoten van de uil op het park OEHOE.
Janvier 2025 - Ingrid F.
Vlakbij Valkenburg en Maastricht , mooi verzorgd park
Janvier 2025 - Hans B.
Leuk huis, sfeervol ingericht! Ligging t.o.v receptie en milieustraat is perfect er kunnen 3 auto's bij het huis staan
Décembre 2024 - Yvonne B.
Lekker rustig, centraal gelegen voor onze activiteiten dit weekend
Décembre 2024 - Hetty M.